ladies and gentlemen let's get ready to rumble

Witamy na blogu CzteryLeweReceWKuchni!!!

Witają Was N. i Ł. para w życiu i w kuchni! 

Ł. trzymający się twardo przepisów i wytycznych, choć czytający niekiedy tylko początek przepisu przez co niekiedy dochodzi do niewiarygodnych sytuacji i N. która woli dostosować przepis do własnych potrzeb co niekiedy również kończy się ciekawie :)

Każdy inny, w kuchni równi! 

Mamy między 20 a 30 lat i jesteśmy wiecznymi studentami! A jako, że studenci mają 2 miesiące nauki i 10 miesięcy wakacji bawimy się w kuchni! Nie bez powodu Mama Ł. powiedziała, że studiujemy chyba kulinaria! 

Na tym blogu będziemy prezentować nasze wariacje i inspiracje. Nie będziemy oszukiwać, że wszystko nam wychodzi więc o naszych pomyłkach i błędach również postaramy się napisać, żeby ustrzeć przed nimi innych :)

Lubimy owoce morza i chętnie zjedlibyśmy wołowinę Wellington ale cóż - jesteśmy studentami więc gotujemy z produktów jakie zwykli śmiertelnicy mają zawsze w lodówce albo mogą kupić za rogiem :) Nie znaczy to jednak, że nudno :)

A to kilka zdjęć - mamy nadzieję, że zachęcą Was do powrócenia na nasz blog, ponieważ w kolejnych postach opiszemy nasze potyczki z tymi daniami ;)

pyszne kruche ciasteczka Ł.
pyszna domowa pizza na grubym cieście z masą dodatków!!! 
drożdżówki z dżemem i kruszonką 
 pomysł na torcik
 Muffinki wg przepisu Nigelli
 dorsz pieczony w piekarniku
 ciasto cynamonowe

Komentarze